Feel like Carrie Bradshaw..!

16. března 2015 v 17:13
Od té doby, co se můj članek objevil na hlavní stránce jako tip k přečtení na blog.cz se na něm netrhnou virtuální dveře.
Upřímně, nulová návštevnost mi nevadila, ale teď si připadám jako Carrie Bradshaw - hezká, svobodná, úspěšná, nezadaná a talentovaná spisovatelka-blogerka :-).
Vím, že realita je (alespoň u té talentované blogerky) trochu někde jinde, ale co? Takže škarohlídi z celého internetu, vyližte si pr.... (kdo si nevybavil známou hlášku z Pelíšků, ať se na ně jde honem podívat:)!
Tenhle blog jsem původně brala jako levnou formu terapie. Chtěla jsem se vypsat z rozchodu, ze sebe a objevit své nové, lepší a sebevědomější já.
Terapie zabrala. Posunula jsem se někam jinam a je mi tam hodně dobře. Na blog jsem pár týdnu ani nevzpomněla, a pak mě jednou napadlo se sem vrátit, podívat se, co je nového. A že těch novinek bylo! Stovky lidí, kteří jsem přišli a desítky z nich, kteří dokonce komentovali některý z mých článků. Wow!
Je na čase posunout se zase dál. Jak v životě, tak na blogu! Chci jít mnohem víc do hloubky a to jak v životě, randění a přátelství, tak i ve svých článcích...
Je tu jaro, čas se probudit!
:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama