Vysněný sex s Vysněným

7. února 2015 v 18:50
Včera za mnou přijel do bytu. Nebylo to pro mě žádné překvapení. Tím bylo to, že jsem byla zmatená z jeho chování.
Už zase se choval jako něco víc, než jenom kamarád.
Ty náhodné doteky, z kterých jsem šílela, se začaly prohlubovat.
Chytal mě za ruce, za boky, ale vždy mě včas pustil. Vždy to trvalo akorát tak dlouho, abych si v duchu položila otázku: Co má tohle znamenat?
Líbilo se mi to, moc. Ale věděla jsem, že jsme vlastně jenom známí. Míň, než přátelé (ať si facebook říká, co chce:) a taky jsem věděla, že má přítelkyni.
A pak najednou stál za mými zády. Pravou rukou obtočil můj pas a já zkameněla. Konečky prstů levé ruky se dotkl mého levého boku, a pak postupoval výš. Dotkl se mého levého ňadra. Nejdřív z lehka, a pak víc. Už jsem to nevydržela, otočila jsem se s úmyslem ho políbit.

Najednou mi probleskla hlavou myšlenka na jeho přítelkyni. Jako by tam najednou byla a pozorovala mě.
Mě, která se tak zaštiťuju morálkou.
Mě, jak hodlám políbit jejího přítele (a chci mnohem víc).
Ubránila jsem se svým touhám a místo polibku jsem mu zašeptala do ucha, že to nemůžeme, a pak jsem na malou chvilku podlehla a dala mu lehkou pusu na tvář (to se ale může :-).
,, Já vím." Řekl mi, ale stále mě držel. Po chvíli mě pustil a odešel do kuchyně. Téměř hned se ale vrátil a zeptal se, jestli bych nezašla do cukrárny. Já jsem se po celém těle třásla a on vypadal, jako kdyby se právě nic nestalo.
,,Jasně."
Šla jsem si do koupelny k zrcadlu zkontrolovat make-up a pomyslela jsem na to, kolik času máme. Jak dlouho bude u mě, než zase pojede k ní a jestli bude těžší být tady s ním jako kamarádka a nebo bez něj s mučící myšlenkou, co asi teď dělá s ní.
Znovu stál za mými zády, ale tentokrát mě nepřekvapil, protože jsem viděla jeho odraz v zrcadle.
,,Jak dlouho se zdržíš?" Zeptala jsem se, jako by nic.
,,Pár dní. Pak pojedu do Kašperek."
,,Hmmm." Jasně, ok. Jsem naprosto v pohodě. Vůbec si nepředstavuju, jak s ní dovádíš někde v chatě, která je zapadaná sněhem. Nikde ani živáčka, v krbu plápolá oheň a vy se na to po báječném dni chystáte skočit. Vůbec si nepředstavuju, jak se škádlite,jak-,,Co ti je?"
Moje duševní rozpoložení se patrně promítlo do vyrazu mého obličeje.
,,Nic. Jen..." Nadechla jsem se ,,Jen mě napadlo, že tě zase dlouho neuvidím."
Lež jako věž.
,, Já za ní musím." Řekl to skoro provinile. Jasně, že za ní musíš. Je to tvoje holka.
,, Nemůžu tu být s tebou, a pak jet za ní a dělat, jako by nic." V odrazu zrcadla jsem si všimla, jak se mi na čele udělaly tři čárky z toho, jak jsem ho pokrčila.
,,Jak to myslíš?" Spal tu přeci už několikrát. A nikdy nic nebylo. Ta dnešní ...aféra sice byla trochu průšvih, ale nic se nestalo. Ustáli jsme to, jsme dospělí.
,,Musím jí říct, že je konec."
,, Proč?" Konečně jsem se k němu otočila čelem.
,,Protože tě miluju."
A najednou tu nebyla žádná překážka. Chytila jsem ho kolem krku a začala ho líbat. Bylo to tak silné a skutečné.
Lehce mě nadzdvihl a posadil na topení, které bylo vedle umyvadla. Vyhrnul mi sukni od šatů a já mu mezitím sundavala tričko a nohou se zapírala o záchodovou mísu, abych z toho topení nesklouzla.
,,Neberu antikoncepci."
Jako kdybych mezi nás postavila neviditelnou zeď. Okamžitě přestal se vším, co dělal a díval se na mě tak nějak zmateně a trochu ublíženě.
,,V šuplíku v prádelníku, jsou tam... Mám tam..." A teď jsem najednou nevěděla, co říct- kondomy, gumy? Bože, to je trapný.
Naštěstí nečekal, až se vymáčknu a už je hledal. Vrátil se a já prožila nejkrásnější chvíle svého života (i když to bylo trochu nepohodlné :-). Ztratila jsem všechny obavy a předsudky. Nechala jsem všechno na něm a vyplatilo se.
Někdy v tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem absolutně šťastná, že mi nic nechybí. Že mi Bůh splnil naprosto vše, po čem jsem toužila a že teď budu moct pomáhat jiným.
Z koupelny jsem se pak přesunuli do ložnice. Nemohli jsme se od sebe odtrhnout. Teď už to nebylo tak vášnivé, ale za to hodně něžné. Uvědomovali jsme si každý dotek, všechno jsme si užívali. Žádný spěch, času dost, možná celý život.
Najednou mi zazvonil budík a já se vzbudila. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.
Hlavou mi proběhlo, že chci zpátky do svého snu a zůstat v něm. Dveře už ale byly zavřené. Teď si ho celý den vytloukám z hlavy. Zatím neúspěšně, ale vím, že zapomenu.
Někde v duchu se mi ale znovu probraly otázky: Proč si mě přidával na facebook? Proč, když jsem mu napsala, mi nabídl, že mě na jaře sveze na motorce? A proč za mnou tehdy na té akci šel? Pokud si odpovím, že byl slušný, pak proč mi nepředstavil tu holku, co za ním přišla a hloupě stála vedle něj a čekala na to, až ji představí? A proč jsem pak na jiné akci stála v dešti bez deštníku a dívala se na ně, jak se líbají?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamer Dreamer | Web | 7. února 2015 v 19:43 | Reagovat

Až mi z toho šel někdy mráz po zádech :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama