To nejhorší, co se může holce stát

1. února 2015 v 22:22
Před nedávnem mi někdo nabídl možnost přivýdělku na jednom plese. Potřebovali hostestku a já po Vánocích potřebovala peníze, a tak jsem tam šla, i když se mi vůbec nechtělo. A jak to tak bývá, když se mi někam opravdu nechce, tak to pak stojí za to (v tom nejlepším smyslu slova)
Příprava na ples (nebo jakoukoliv významnější akci) je pro mě vlastně celodenní rituál.
Po té co vstanu, si důkladně vyčistím pleť a nanesu pleťovou masku se jdu vysprchovat. Ve sprše si oholím vše, co se oholit má, a pak se důkladně nakrémuji tělovým mlékem.
Vlasy vysuším ručníkem a připevním na ně natáčky, protože pravidelným používáním kulmy nebo žehličky se vlasy poměrně hodně ničí.
Jelikož jsem nechtěla vyčnívat z davu, takže jsem si vzala jednoduché černé šaty, černé silonky a lodičky stejné barvy. Z fleku bych mohla jít třeba na pohřeb :-), ale asi to bylo sexy. Minimálně pro návštěvníka onoho plesu, pro kterého ne, nebylo ne, jelikož již přišel totálně nadranej.
Naše konverzace se nesla asi v tomto duchu:

,,Ahoooj"
,,Čau"
,,Nechceš si zatančit?"
,,Ne."
,,Já tady v tý firmě pracuju."
,,Je načase, abys odešel."
,,No, já z tý firmy chci odejít."
,,Já nemyslela z firmy, ale odsud."
Takhle jsme si (k mé ,,radosti") povídali cca 3 x 10 minut (často docházel, aby si došel pro nové pivo). Čím nepříjemnější jsem na něj byla, tím větší měl pocit, že ho vlastně chci (nechtěla).

,,Sereš mě."
,,Super, tak jdi."
,,Sereš mě. Strašně mě sereš." Jenže v jeho očích vůbec nebyl ani náznak toho, že ho seru. Vlastně tam bylo akorát to, že by mi chtěl dát za vyučenou v posteli. Nebo na záchodech, ty byly blíž.


Ne, že bych o nějakou vášeň nestála (je to přeci jenom nějaký ten pátek, týden, tedy vlastně měsíc, co...), ale ne s někým, kdo smrdí a je nalitej.
A tak, když už mě začal objímat, jsem poprosila vedle pracujícího číšníka, aby s ním něco udělal. Udělal. Zavolal bezpečnostní službu. Poprvé v životě, co jsem měla vlastního bodyguarda :-).
Opilec po čase někam zmizel, bodyguard zůstal (kdyby se ta ,,motorová myš" vrátila) i po té, co mi skončila oficiální pracovní doba. A jelikož akce byla docela fajn, rozhodla jsem se zůstat. Nestála jsem ale ani chvilku, šla jsem od jednoho tanečníka k druhému. Jednou ke mně dokonce přišli dva najednou (a to i přes to, že moje taneční schopnosti jsou níž, než je hranice podprůměru).
Když už bylo opravdu hodně pozdě, přišel za mnou jiný účastník plesu, který byl v podobném stavu, jako jeho nadraný kolega. Během tance mi pochválil šaty a zeptal se mě, jestli mu náhodou nechci ukázat, co mám pod nima.
Řekla jsem, že ne a on mi řekl, že jsem netykavka.
Vůbec mi to nevadilo. Vlastně mě to rozesmálo. Ten večer, jsem se mohla vyspat s dvěma chlapama. Tenhle měsíc s asi šesti, ale nešla jsem ani s jedním a jsem ráda. Je mi úplně u zadku, co si o mně kdo bude myslet, protože ze svejch činů se zpovídám jen sama sobě a vím, že kdybych (byť jen s jedním!) z těch šesti šla, že bych k sobě ztratila veškerou úctu a to je to nejhorší, co se může holce stát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leonax Leonax | Web | 1. února 2015 v 22:39 | Reagovat

Uf...ty mi dáváš :D
Tohle se ti vážně stalo?
Jinak... jako dobře sepsaný :)
Zase tvůj blog někdy navštívím ;)

2 SB SB | 1. února 2015 v 22:48 | Reagovat

[1]:Všechno, co sem napíšu, je 100% autentické... :-)

3 fakynn fakynn | E-mail | Web | 2. února 2015 v 9:44 | Reagovat

Já nevím, že si ti chlapi myslí, že když jsou vožralý, zpocený a nechutný, tak si z nich asi sedneme na prdel a rovnou svlékáme kalhotky.
Jen dobře, že jsi nešla, protože máme na lepší, než na takový.
Hodně štěstí ve všem. :)

4 soulbackstage soulbackstage | 2. února 2015 v 16:10 | Reagovat

[3]:  Jsem ráda, že si to nemyslím sama, ale tohle mě docela šokovalo! http://www.extra.cz/svetova-mapa-sexu-v-jake-zemi-je-nejlehci-dostat-do-postele-holku-sokujici-vysledek-pro-cesky
Taky ti přeju vše krásné :-)

5 fakynn fakynn | E-mail | Web | 3. února 2015 v 14:28 | Reagovat

[4]: Je to hrozné, ale já se nedivím. Přije mi, že každá druhá holka je 'lehká'. Vezmi si, jaký in je teďka rozdávat se po kalbáh, discotékách a na podobných místech a nejen na nich.
Děkuji. :)

6 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 20. února 2015 v 16:02 | Reagovat

Asi tak, je to tvoje volba s kým jít a s kým ne (navíc, když je někdo pod parou asi mu to moc nemyslí). A článek je napsán hezky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama