Pozor, jsem sexy!

4. února 2015 v 17:52
Zvykla jsem si na to, že když někam přijdu, tak se ke mně otočí pozornost lidí.
Jsem vtipná, nejsem pitomá a umím na sobě pracovat. Bohužel to je něco, co spoustě holkám chybí.
Upřímně - většina holek umí jenom roztáhnout nohy a ten zbytek zase sedí tiše v koutku a čeká, až přijde jejich princ na motorovém oři (musíme být trochu modení, že).
Přiznám se, že do druhé skupiny jsem patřila i já, ale něco se stalo a já zjistila, že mi v bezpečí mé ulity už není dobře. Dostala jsem se tedy do první skupiny a zjistila jsem, že do ní rozhodně nepatřím a to z jednoho prostého důvodu- važím si sama sebe víc, než roztahovačky.
Rozhoďnožky jsou pěkný, umí se oblíknout, umí se namalovat a je velká chyba si o nich myslet, že mezi nima nejsou chytrý holky. Do víru noci a mužských náručích je nežene touha po sexu nebo po zábavě (nebo alespoň ne zcela). Primárním důvodem je to, že chtějí někoho zaujmout a je prakticky jedno koho. Proto může být (a často i je) velmi snadné takovou holku získat.
Pokud si teď pokládáte otázku proč chtějí někoho zaujmout, mám pro vás odpověď.


Je to z toho důvodu, že je nějaký chlap zranil. Někoho chtěly a on je ne. Nebo hůř, někoho chtěly, měly a on je pak odkopl. Nechoval se k nim tak, jak si představovaly. Jak se ale chovat k roztahovačkám? Dokážete si vážit někoho víc, než si on váží sám sebe? Ke zboží se chováte podle jeho ceny. Kabelku od Chanela budete oprašovat, budete se na ní dívat, našlapovat kolem ní po špičkách a patrně si jí ani nikdy nevezmete do města. Jak se ale nbudete chovat k tašce od Číňanů, kterou jste si koupili ve slevě za 150 Kč?
Tak jsem se rozhodla, že z obou skupin vezmu to nejlepší. A jsem tady. Jsem svá. Řídím se podle sebe. Jsem přátelská, společenská, chovám se k lidem podle toho, jak se chovají ke mně, jsem sexy, jsem dáma, jsem holka, jsem sama sebou a ještě něčím navíc.
A leží mi u nohou. Váží si mě. Nejen chlapi. Holky chtějí být jako já. A to je teprve začátek.
Včera jsem šla se psem. Namalovala jsem se a vysloužila jsem si svoje první hvízdnutí na ulici. Bylo od silničařů. Přestali pracovat a uvolnili mi cestu.
Měla jsem bundu a jeansy, žádnou mini. Ale zároveň mám oči, které by mi mohlo závidět i Disneyho Bambi.
Dělala jsem strašnou chybu, že jsem se podceňovala. Stále je co zlepšovat, ale jsem na správné cestě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 20. února 2015 v 16:06 | Reagovat

Holky by se neměly podceňovat. Ono je to strašně smutné, když ženy mají dnes tolik možností a stále se uchylují k dávným způsobům jak zaujmout. Rozhodně tě nebudu odsuzovat a ostatní by také neměli (muži i ženy). Jsi prostě silnější osobnost a tak to prostě je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama