Únor 2015

Valentýn, který nebyl podle mých představ

18. února 2015 v 17:10
Vždycky jsem hroznš chtěla slavit Valentýna. Nechtěla jsem ty dárky (nebo mi nešlo hlavně o ně),ale strašně jsem toužila po Valentýnce.
Samozřejmě nikdy nic. Pak jsem slavila Valentýna se svým přítelem, dnes už ex. U toho posledního Valentýna jsem si říkala: Hlavně, ať v té krabičce není prstýnek a on tam byl. Nejednalo se o zásnuby, ale šlo o jednu z vlaštovek, která mi říkala, že tenhle vztah nechci.
Už jsem nějakou dobu sama a je tu zase Valentýn (jo, vím, že teď už je po) a já se na něj fakt těšila. Měla jsem plán, jak ho oslavím sama se sebou. Ale člověk míní,...

Padesát odstínů

16. února 2015 v 16:50
Abych řekla pravdu, nikdy jsem tu knížku nečetla, ale snad od dob éry Harryho Pottera jsem neviděla tak často jednu knížku u tolika lidí, teda vlastně žen.
Na film jsem ale byla zvědavá. Chtěla jsem vědět, o co vlastně jde, taky jsem si říkala, že nikomu nikdy neuškodí se trochu něčemu přiučit Mrkající a v poslední řadě jsem si říkala, že se tomu alespoň zasměju.
Nepřekvapilo mě, že sál naplnily z 90% ženy (výjimku tvořili pouze cca 3 oddaní partneři, a pak dva chlapi, o kterých jsem si myslela, že jsou to gayové, ale pravděpodobně šli na ,,snadný lov").

Vysněný sex s Vysněným

7. února 2015 v 18:50
Včera za mnou přijel do bytu. Nebylo to pro mě žádné překvapení. Tím bylo to, že jsem byla zmatená z jeho chování.
Už zase se choval jako něco víc, než jenom kamarád.
Ty náhodné doteky, z kterých jsem šílela, se začaly prohlubovat.
Chytal mě za ruce, za boky, ale vždy mě včas pustil. Vždy to trvalo akorát tak dlouho, abych si v duchu položila otázku: Co má tohle znamenat?
Líbilo se mi to, moc. Ale věděla jsem, že jsme vlastně jenom známí. Míň, než přátelé (ať si facebook říká, co chce:) a taky jsem věděla, že má přítelkyni.
A pak najednou stál za mými zády. Pravou rukou obtočil můj pas a já zkameněla. Konečky prstů levé ruky se dotkl mého levého boku, a pak postupoval výš. Dotkl se mého levého ňadra. Nejdřív z lehka, a pak víc. Už jsem to nevydržela, otočila jsem se s úmyslem ho políbit.

Pozor, jsem sexy!

4. února 2015 v 17:52
Zvykla jsem si na to, že když někam přijdu, tak se ke mně otočí pozornost lidí.
Jsem vtipná, nejsem pitomá a umím na sobě pracovat. Bohužel to je něco, co spoustě holkám chybí.
Upřímně - většina holek umí jenom roztáhnout nohy a ten zbytek zase sedí tiše v koutku a čeká, až přijde jejich princ na motorovém oři (musíme být trochu modení, že).
Přiznám se, že do druhé skupiny jsem patřila i já, ale něco se stalo a já zjistila, že mi v bezpečí mé ulity už není dobře. Dostala jsem se tedy do první skupiny a zjistila jsem, že do ní rozhodně nepatřím a to z jednoho prostého důvodu- važím si sama sebe víc, než roztahovačky.
Rozhoďnožky jsou pěkný, umí se oblíknout, umí se namalovat a je velká chyba si o nich myslet, že mezi nima nejsou chytrý holky. Do víru noci a mužských náručích je nežene touha po sexu nebo po zábavě (nebo alespoň ne zcela). Primárním důvodem je to, že chtějí někoho zaujmout a je prakticky jedno koho. Proto může být (a často i je) velmi snadné takovou holku získat.
Pokud si teď pokládáte otázku proč chtějí někoho zaujmout, mám pro vás odpověď.


To nejhorší, co se může holce stát

1. února 2015 v 22:22
Před nedávnem mi někdo nabídl možnost přivýdělku na jednom plese. Potřebovali hostestku a já po Vánocích potřebovala peníze, a tak jsem tam šla, i když se mi vůbec nechtělo. A jak to tak bývá, když se mi někam opravdu nechce, tak to pak stojí za to (v tom nejlepším smyslu slova)
Příprava na ples (nebo jakoukoliv významnější akci) je pro mě vlastně celodenní rituál.
Po té co vstanu, si důkladně vyčistím pleť a nanesu pleťovou masku se jdu vysprchovat. Ve sprše si oholím vše, co se oholit má, a pak se důkladně nakrémuji tělovým mlékem.
Vlasy vysuším ručníkem a připevním na ně natáčky, protože pravidelným používáním kulmy nebo žehličky se vlasy poměrně hodně ničí.
Jelikož jsem nechtěla vyčnívat z davu, takže jsem si vzala jednoduché černé šaty, černé silonky a lodičky stejné barvy. Z fleku bych mohla jít třeba na pohřeb :-), ale asi to bylo sexy. Minimálně pro návštěvníka onoho plesu, pro kterého ne, nebylo ne, jelikož již přišel totálně nadranej.
Naše konverzace se nesla asi v tomto duchu:

,,Ahoooj"
,,Čau"
,,Nechceš si zatančit?"
,,Ne."
,,Já tady v tý firmě pracuju."
,,Je načase, abys odešel."
,,No, já z tý firmy chci odejít."
,,Já nemyslela z firmy, ale odsud."
Takhle jsme si (k mé ,,radosti") povídali cca 3 x 10 minut (často docházel, aby si došel pro nové pivo). Čím nepříjemnější jsem na něj byla, tím větší měl pocit, že ho vlastně chci (nechtěla).

,,Sereš mě."
,,Super, tak jdi."
,,Sereš mě. Strašně mě sereš." Jenže v jeho očích vůbec nebyl ani náznak toho, že ho seru. Vlastně tam bylo akorát to, že by mi chtěl dát za vyučenou v posteli. Nebo na záchodech, ty byly blíž.