Ženy a dívky, byly jste varovány.

20. ledna 2015 v 16:02
Myslím, že je potřeba vydat varování pro každou holku, která to kdy bude číst. Obecně musím říct, že jsou mi bližší muži, kteří jsou starší než já. Skoro by se mi chtělo říct, čím víc, tím líp. Všechno ale má své hranice.Upřímně si nedokážu představit, že bych chodila s někým, komu je 40 nebo dokonce 50. Samozřejmě existují výjimky: George Clooney,Russell Crowe a další, ale jelikož bydlím v Čechách a George se nedávno oženil, asi nenastanou (naděje umírá poslední :-)).
Každá, ale důrazně opakuji každá, žena by si ale o svém partnerovi měla zjistit jednu zásadní věc.
Tak jako je pravidlem, že se většina žen kolem třicítky vdá nebo s někým začne trvale žít (a některé to stihnou i víckrát) je to samé úplně stejným pravidlem u mužů kolem čtyřicítky. Rozvedený muž po čtyřicítce (nebo muž, který sice ženatý nebyl, ale vedl dlouhý vztah) je úplně jinou kapitolou, než muž, který je v tom samém věku schopen stále akorát randit.
Rozdíl je v tom, že ten první mohl mít smůlu. V tom druhém ale je nějaký problém. Můžete se na mě zlobit, můžete se rozčilovat, můžete nesouhlasit, neberu vám to. Můžete také samozřejmě říct, že se to nedá paušalizovat a budete mít pravdu- pravidlo se stane pravidlem až ve chvíli, kdy z něj existuje výjimka.
Můžete tedy přemýšlet nad tím, jestli zrovna tenhle muž je tou vyjímkou. Ale mějte, prosím vás, oči otevřené! Říkám to, protože velmi dobře vím, co často následuje:problém.
Dokud se s vámi bude jenom bavit, bude úžasný, neodolatelný a bude vám připadat naprosto zřejmé, že byl obětí lstivých manipulátorek.
Jakmile vás ale bude měnit, dojde vám, že se někde stala chyba. Že ten ,,playboy" není ani play ani boy. Že je vlastně docela otravný a že to chcete skončit.
V tu chvíli se ale zařadíte mezi další lstivé manipulátorky. Začnou vám chodit vyděračské a vyčítavě SMSky. Jakmile budete odpovídat, tlak se bude stupňovat. Bude to zkouška pro většinu přátelství, které jste do té doby uzavřela. Nemyslete si totiž, že ten původně domnělý princ na bílém koni, z kterého se nyní vyklubal satan, je nebude kontaktovat a nebude jim do detailů vyprávět, jaká jste kurva, potvora, mrcha a bestie. A jak jste ho úplně zničila.
Zhruba někdy po půl roce to začne ustávat a chce se mi říct, že to jednou přestane. Asi to přestane. Ale stejně vám čas od času přijde smska s tklivým vyznáním, že vy dva jste pro sebe stvoření, že se kvůli vám rozejde s tou, co s ní teď chodí, protože je jenom náplastí na jeho bolavé srdce, které jste zranila.
Nevěříte mi? Směle do toho! Pak si ale nestěžujte, že vás nikdo nevaroval...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama