Rande, na které jsem nešla

27. ledna 2015 v 21:31
Kde začít?
ten, s kterým bych randila, nechtěl. Holt se to tak někdy stane, že přijdete pozdě. Že jste druhá, že na místě, kde chcete být vy, je už někdo, kdo je vám celkem vzato dost podobný. O to to člověka víc mrzí.
Co se dá dělat? Nadechnout, vydechnout, jít dál.
Usnout a zase se vzbudit, protože jednou se stane, že vstanete a mihnete se v životě někomu, kdo o vás projeví zájem. V lepším případě to bude vzájemné a v tom horším? No, v tom na tom budete jako já...

Absolutně nevím, co ho na mě zaujalo.
Tohle je pro mě záhada naprosto vždycky. Mám se ráda, naučila jsem se to, ale jsem racionální. Ohlídla bych se za sebou asi tak po třech panácích. Jsem hodně kritická, ke všemu a všem, i k sobě. Má to spoustu nevýhod, ale jednu výhodu-neustále se chci zlepšovat.
Stejně ale netuším, co ho na mně vzalo?!
No, nic. Podstatné je, že mě na něm neoslovilo vůbec nic. Chci říct, je fajn, hodnej, milej, slušnej, ale má obličej trochu (no, slušnost stranou, vlastně úplně) jako opičák, šlape si na jazyk a mluví až moc sprostě. To mi u kamarádů nevadí, ale jít s někým takovým na rande, to prostě nemůžu.
Už při představě líbání se to ve mně všechno sevře. A sex? S někým, kdo si depiluje hrudník? Vždyť má míň chlupů, jak já.
Společný život by byl... No dobře, teď už hodně předbíhám...
No jo, ale jak někomu říct, že chci být ,,jenom kamarádi", když mi asi minutu před tím řekl, že tuhle větu absolutně nesnáší?
Prý za to, že se nám někdo líbí nebo nelíbí, může kompatibilita genů. Stačí pár vteřin my jasně víme, že máme vybráno. Díky mozku.
No jo, ale já si vybrala někoho, kdo si nevybral mě. Ještě jednou díky, mozku, vážně super.
A naopak-někdo, koho já nechci, chce mě. Bože, mozku, jsi tam někde vůbec?! Asi máme špatný signál.
Takže buď můžu truchlit nebo jít na rande. Pořád tu mluvím o tom, jak se chci stát vzdělanější v oblasti lásky (a sexu), a pak ,,skutek utek".
Ale tohle vážně nejde.
...Nebo?
... Ale ne.
Ach jo. Co teď?
Mozku? Proč mi neodpovídáš?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama